HATHA YOGA


Zajęcia prowadzi mgr Tadeusz Grajnert

Urodziłem się w Łodzi, wykształcenie wyższe - mgr matematyki. Yogę praktykuję od 1980r. Do 1991 w/g szkoły Mistrza Shivanandy, od 1991r. w/g Mistrza Iyengara, od 2009r również w/g Mistrza Patabhii Jois'a - tzw. Asthanga Vinyasa Yoga. Uczę od początku 1992r.

Zarówno w nauczaniu jak i w praktyce własnej wolę korzystać z bogactwa doświadczeń wielu renomowanych Szkół Jogi niż pozostawać przy jednej. W treningu stosuję również reguły korekcji wad postawy oparte na ortopedii. Pozwala to unikać kontuzji a osobom z wadami postawy (w szczególności ze skoliozami) lub urazami (dyskopatie) przynosi poprawę zdrowia.

7 XII 1998r. został zarejestrowany Związek Hatha Yogi "Brama Yogi" na czele którego stoję. Związek ma zasięg ogólnopolski i jego celem jest krzewienie praktyki Yogi (a w szczególności Hatha Yogi) w jej wymiarze uniwersalnym a także propagowanie wartości duchowych, filozoficznych i stylu życia związanego z Yogą.

Jestem osobą najdłużej praktykującą i nauczającą Hatha Yogi w Łodzi.
Nauczyciele którym zawdzięczam najwięcej to: Gabriella Giubilaro, Faeq Biria i Sławomir Bubicz, Rita Keller, Sharat Arora.

Zapisy do nowych grup przez cały rok!
Zajęcia odbywają się przy ulicy Pomorskiej 27,
w Szkole Podstawowej nr 175, w sali nr 32.
Informacja tel.(42) 257-42-51
tel.kom. 697-108-279
email: tadeusz@hatha-yoga.pl

 

Polecam stronę: Salon masażu balijskiego, tajskiego, orientalne SPA